Lustracja Wydarzeń z Polski i Ze Świata, bo tak się na Świecie i w Polsce dzieje, że wydarzenia się wydarzają a człek o nich czyta i przemyśleniami swoimi by się chciał podzielić.
2014 już za:|2015 już ma:
WIELKANOC
Kiedy Pełnia
Kalendarz 2015
Krzyżówki w Internecie
IMIENINY


Blog > Komentarze do wpisu

Godzina w Chinach

Wspomniany już przeze mnie we wpisie Rekord Świata vs Rekord Olimpijski serwis http://rekord.jednostek.pl uruchomił nową, przydatną dla wszystkich zainteresowanych Olimpiadą, stronę, na której znajduje się zagar czasu chińskiego. W łatwy sposób możemy na niej sprawdzić, która aktualnie jest godzina w Chinach.

Zegar jest tu: Czas w Chinach

Wspomniana strona podaje aktualną godzinę w Pekinie, w Polsce, UTC oraz czas lokalny odwiedzającego (w przypadku wizyt z Polski będzie on oczywiście tożsamy z czasem poslkim).

Pod zegarem znajduje się prosta tabelka dla tych, którzy mają trudności lub nie lubią dodawać. :). Tabela pozwala szybko zorientować się, która godzina jest w Chinach o określonej godzinie polskiego czasu i odwrotnie, która godzina jest w Polsce o określonej godzinie czasu chińskiego.

PS. Wspomniany serwis ma też wersję angielskojęzyczną: http://records.unitarium.com .  Wersja ta jest troszkę inna, nie ma na niej na przykład opisywanego zegara (pewnie tylko na razie) ale są informacje na temat sprintów na 200 i 400 metrów, których nie ma na stronie polskiej.

piątek, 08 sierpnia 2008, korek1000

Polecane wpisy

  • Pekin 2008 Rekordy

    No i już po Olimpiadzie. W Pekinie pobito ileś tam rekordów świata i ileś olimpijskich. W biciu brylowali pływacy, a właściwie jeden pływak Michael Phelps. Jeśl

  • Finał siatkówki

    Jutro spotykają się w olimpijskim finale siatkówki drużyny USA i Brazylii. Mecz zapowiada się arcyciekawie, tym bardziej, że pewnie amerykańscy panowie będą chc

  • Zakończenie Olimpiady

    Zbliża się zakończenie Olimpiady Pekin 2008. Działo się, oj działo, do historii (polskiego sportu) przejdą niewykorzystane szanse, medale na wyciągnięcie ręki (